Ufak Şeyler Atölyesi – Küçük Üyemiz

Artık minicik, şirincik bir şey var zaman ayırılabilecek ve bu sefer bir yavru kediden de bahsetmiyorum. Ufak şeyler atölyesi isimli bir internet sitesi açtım. Yazdığım programları, özellikle işe yarar olanları paylaşmaya çalışıyorum. Yakın zamanda yapılışlarıyla ilgili videoları da çekip koymayı planlıyordum ki elimde olan 10 taneye yakın program dosyasının yedekleri silindiği için siteye bir süre ekleme yapamıyorum.

Şu an üzerinde çalıştığım proje biraz uzun sürecek ve belki yorucu olacak. Ancak onu ekleyip, daha sonra da anlatıp buna bir başlangıç yapabilirim. Zaten onun anlatımı tahminen birkaç saat sürecek:) Şu anlık takipte kalın.

Ayrıca, bu projede yer almak isteyen, Ufak Şeyler Atölyesi’ne herhangi bir dilde yazdığım programları eklerim diyen varsa, bu bir etkin katılım çağrısıdır. Çekinmeyin, tek yapmak istemiyorsanız da birlikte yaparız, ya da birlikte yaparsınız. Amacımız büyük ve karmaşık programlar hazırlamak değil, ufak ama işe yarayabilecek programlar hazırlayıp insanlara günlük işlerinde yardımcı olabilmek. O klasördeki tüm resimleri otomatik boyutlandıran bir program gibi mesela…

 
comments powered by Disqus